E–İhracat Eskişehir de Masaya Yatırılacak

WORLDEF’in Türkiye’deki e-ihracat farkındalığını artırmak amacıyla düzenlediği e-ihracat konferansları devam ediyor.

Bu kapsamda, 20 Şubat 2020 Perşembe günü Eskişehir Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenecek İç Anadolu E-İhracat Konferansı’nda E- ihracat masaya yatırılacak.

Eskişehir Valiliği öncülüğünde, Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Sanayi Odası ve WORLDEF işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan konferansa; Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı ve Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş katılacak.

Konferansta; Eskişehir’deki üreticilere, bölgenin önde gelen şirket yöneticilerine ve elektronik ihracat yapmak isteyenlere stratejik bilgiler verilecek. E-ihracat uzmanları, ekosistemdeki trend uygulamalar, pratik e-ihracat çözümleri ve e-ihracat devlet teşvikleri gibi konularda sunumlar yapacak. Online ödeme sistemlerinden e-ihracat yazılım teknolojilerine, lojistikten lokalizasyona, stok yönetiminden global pazaryerlerinde satışa kadar çok geniş bir yelpazede bilgilerin paylaşılacağı konferansta ünlü markaların temsilcileri de tecrübelerini paylaşacak.

Ayrıca konferansta, e-ihracat enine boyuna ele alınacak, e-ihracat profesyonelleri deneyimlerini bölgenin iş çevreleri ile paylaşacak. İç Anadolu iş çevreleri, e-ihracat ve e-ticaret ekosisteminin profesyonelleri ile buluşacak. WORLDEF Enterprise Genel Müdürü Hakan Enes Ermiş ve protokol üyelerinin açılış konuşmalarının ardından sponsor firmalardan konu uzmanları sunumlar yapacak. Etkinlikte, e-ihracatta başarı hikâyelerinin anlatılacağı bir panel de yer alacak.

Ana sponsorluğunu Türkiye İş Bankası ve T-Soft’un üstlendiği konferansın diğer sponsorları arasında UPS, n11.com ve ProTranslate yer alıyor. TRT Haber ve TRT World’ün medya sponsoru olduğu konferansı Inter Patent, Keynes Danışmanlık, Pixa, LBP ve Ticketsetup da destekliyor.

Uluslararası iş birlikleri geliştirmek için firmalara ve iş çevrelerine büyük fırsatlar sunacak İç Anadolu E-İhracat Konferansı’na ön kayıt yaptıran herkes ücretsiz olarak katılabilecek! Î

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir